Video e tmerrshme: Militantët e ISIS qeshin e bëjnë shaka derisa dhunojnë një grua (Video)

Kjo video e tmerrshme është publikuar në DailyMail, ku shihen xhihadistët e ISIS duke qeshur dhe duke bërë shaka përderisa dëgjohet një grua buke bërtitur e duke u dhunuar nga xhihadistët
Një militant i ISIS në këtë video shihet i ulur në tokë, duke luajtur me të brendshmet e mikut të tij, e të tjerët shihen duke qeshur.

Në të njëjtën kohë, një grua dëgjohet duke vajtuar e duke bërtitur, mirëpo xhiruesi nuk e ka kapur atë në pamje./Gazeta Express/

Temat
BotëLajme

Të afërta