Era apo Enca, kush kë kopjoi?! (Foto)

Ja edhe përplasja e rradhës.

Këngëtarja Enca Haxhia sapo ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Bow Down” dhe në intron e këngës kemi vënë re sandalet e saj pink shumë të veçanta.

Enca si gjithnjë di se si të tërheqë vëmendje por këto sandale i pamë edhe diku tjetër.

Të premten që lamë pas u mbajt eventi “Top Music Awards” dhe këngëtarja Era Istrefi pasi triumfoi me 3 çmime, bëri një performancë shumë të mirë në përfundim të spektaklit.

Shihni pak sandalet e saj.

Encaa
Enca
Era Istrefi
enca_1451473492-4513275

Temat
Showbiz

Të afërta