Iftari bashkon pozitë e opozitë, myslimanë e të krishterë

Një iftar i shtruar në qytetin e Prizrenit, ka bërë bashkë deputetë të pozitës e opozitës dhe jo vetëm, mysliman e të krishterë.

Nait Hasani i PDK-së ka postuar një fotografi në facebook, ku shihet së bashku me Zafir Berishën e Nismës për Kosovën dhe Bali Muharremaj i AAK-së.

“Iftari na bashkoj deputet dhe besimtaret mysliman e krishterë te ‘Beska’ në Prizren”, ka shkruar Hasani.

deputetet-2-650x358

Temat
LajmeVend

Të afërta