Ja si janë dukur Teuta me Adonisin në dasmën e Bubulinës (FOTO)

Aktorja Teuta Krasniqi është njëra prej femrave më të përfolura në vendin tonë, ajo ka pak kohë prej kur u martua me Adonisin, e qe tani presin edhe vajzën e tyre, shkruan Gazeta Blic.

Teuta së bashku me Adonisin janë dukur perfekt në dasmen e motrës së Teutës, Bubulina Krasniqit e cila pak ditë më parë kurorzoj dashurinë e saj me martesë.

Teuta para pak minutave ka publikuar këtë fotografi në të cilen bashkon veten me Adonisin, Bubulinen me burrin e saj dhe një pjesë tjetër ajo me ‘të dy’ vajzat e saj, Tarën dhe vajza në pritje.

💎💎💎💗💚❤️👰👱🎉🎉🎉

A photo posted by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Temat
Showbiz

Të afërta