FOTO/ Zbulohet jeta e Sinan Hoxhës jashtë kamerave, por shikoni kush e filmon

Sinan Hoxha vazhdon të jetë një ndër këngëtarët më të popullarizuar shqiptar, i cili gjithashtu është edhe ndër më të kërkuari për koncerte, dasma dhe e festa të tjera.

Por së fundmi është zbuluar mënyra e tij e jetesës ë një ditë të zakonshme, për të cilën dihej shumë pak deri më sot.

Në rubrikën “Videoselfie” të emisionit NIN në Klan Kosova sonte protagonist ishte këngëtari Sinan Hoxha.

Ai ka shpalosur se si e nis ditën e tij me një kafe, si vrapon në natyre dhe shumëçka tjetër. Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme:

Temat
Showbiz

Të afërta