Skandali i edukatores nga Prishtina (Foto)

Një edukatore e një prej çerdheve të Prishtinës ka shkruar një status në rrjetin e saj social “Facebook” duke ironizuar me rastin e rrahjes së fëmijës në Shqipëri.

Një edukatore e një prej çerdheve të Prishtinës ka shkruar një status në rrjetin e saj social “Facebook” duke ironizuar me rastin e rrahjes së fëmijës në Shqipëri.

Duke tentuar që të ironizojë, edukatorja nga Prishtina ka thënë se prindërit nuk duan që dikush tjetër tua rrah fëmijët pasi duan që vet t’i rrahin ata.

Kjo duket të jetë një ironi e tepruar dhe fare pa vend pasi rasti i rrahjes së fëmijës në Shqipëri po cilësohet si i tmerrshëm, shkruan zëri.info.

Për këtë rast pati reagime të shumta ndërkohë që ndodhi edhe arrestimi i edukatores që ushtroi dhunë.

Temat
LajmeVend

Të afërta