Facebook ia mbyll faqen Xhesika Ndojt, kishte foto provokuese

Xheksika Ndoja pothuajse çdo ditë është pjesë e mediave rozë për fotot seksi që publikon në Facebook e Instagram. Por sot një gjë e keqe i ka ndodhur këngëtares...

Xheksika Ndoja pothuajse çdo ditë është pjesë e mediave rozë për fotot seksi që publikon në Facebook e Instagram.

Por sot një gjë e keqe i ka ndodhur këngëtares seksi, që nga sot ajo nuk ka llogari në rrjetin social Facebook.

Ende nuk dihen shkaqet e mbylljës së llogarisë së këngëtares, por një gjë është e sigurtë Xhesika kishte mijëra ndjekës në Facebook dhe kjo do të jetë një humbje e madhe për të.

Temat
Showbiz

Të afërta