Formacionet zyrtare: Sllovakia – Anglia (Foto)

Sllovakia dhe Anglia kanë publikuar formacionet zyrtare.

Sllovakët dhe anglezët do të takohen në takimin e tretë në kuadër të grupit B.

Pas dy ndeshjeve të luajtura, Anglia prinë grupin me katër pikë, ndërsa Sllovakia është e treta me tre pikë.

Sllovakia: Kozacik; Pekarik, Skrtel, Durica, Hubocan; Pecovsky, Hamsik, Kucka; Weiss, Mak, Duda.

Anglia: Hart, Clyne, Cahill, Smalling, Bertrand, Dier, Henderson, Wilshare, Lallana, Sturridge, Vardy.

Temat
BotëSport

Të afërta