Zhvishet Iva Aliko, ja me çfarë mbulohet (Foto)

Iva Aliko nuk ndalet se provokuari. Bukuroshja Shqiptare kësaj radhe shfaqet nudo ku mbi vete mban Miki Mausin.

Përmasat e gjoksit bombastik te Iva’s janë përvëluese ku në foto shihet se as dora e Miki Mausit nuk ja bllokon dot.

Iva

Shumica e djemve do të thoshin në këto momente “Ah sikur të isha Miki Maus”, dhe pse jo edhe deputeti i Iva Alikos !

Temat
Showbiz

Të afërta