Video të Iva Alikos dhe Xhesika Ndoj që nuk i keni parë kurrë (VIDEO)

Tentuan disa herë me muzikë mirëpo nuk u përqafuan nga publiku.

Xhesika Ndoj dhe Iva Aliko zgjodhën një mënyrë tjetër për tu bërë të famshme, shkruan lajmi.

Historitë me deputetë që për shumicën janë të trilluara, i bënë ato që të fliten pothuajse çdo ditë.

Mirëpo kthehemi pas në kohë dhe kujtojmë dy nga performancat e biondinave në festivalin Top Fest.

Iva Aliko ishte pjesë e festivalit në vitin 2010, edicionin e shtatë me këngën “Turma”. Tentimi i saj në të kënduar le shumë për të dëshiruar sa që del qesharak, ku nuk ka asnjë lidhje me muzikë.

Në anën tjetër Xhesika u prezantua në edicionin e fundit të Top Fest, vitin e kaluar me këngën “Dhimbja ime” një baladë që nuk i shkon fare asaj, kështu duke mos arritur sukses në këtë festival.

Temat
Showbiz

Të afërta