Gugu zë të dashur të re… Ja kush është! (FOTO)

Kampionati Evropian i Futbollit përveç spektaklit në fushë na dhuron edhe emocione në stadiume apo në ambientet, ku shijohen ndeshjet.

Gjatë ndeshjes së sotme mes Gjermanisë dhe Ukrainës, në njërin nga lokalet e Ish-Bllokut, këngëtarja Gugu ka dhuruar spektakël, duke i dhënë një puthje të zjarrtë në publik një femre tjetër.

Gugu i ka deklaruar hapur pëlqimet e saj ndaj femrave dhe nuk e ka mohuar edhe lidhjen me një femër që nuk jeton më.

gugu-duke-u-puthur-me-nje-femer-tjeter-700x933

Temat
Showbiz

Të afërta