Formacionet zyrtare: Irlanda – Suedia

Irlanda dhe Suedia i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen e tyre në “Euro 2016”.

Takimi do të zhvillohet nga ora 18:00 në stadiumin Stade de France dhe është i vlefshëm për grupin E.

Irlanda: Randolph – Coleman, Clark, O’Shea, Whelan, McCarthy, Long, Hendrick, Walters, Brady, Hoolahan

Suedia: Isaksson – Lustig, Granqvist, M. Olsson, Forsberg, S. Larsson, Källström, Ibrahimović, Berg, Lindelöf, Lewick

Temat
BotëSport

Të afërta