Bebe Rexha tregon “zogun”, mediat detyrohen ta censurojnë (FOTO)

Ajo është pagëzuar si këngëtarja e ardhshme me famë botërore në industrinë muzikore dhe ka shprehur dëshirën që të jetë si Kanye West.

Bebe Rexha, 26 vjeçe, tronditi me veshjen e saj në LA Pride festival në West Hollywood, të premten.
Këngëtarja shqiptaro-amerikane u paraqit me një veshje ekstreme, duke shfaqur tepër vetëbesim dhe duke lënë fare pak vend për imagjinatën.

Ndërkohë, fotot më të fundit nga koncerti i saj duken që janë censuruar, pasi Beb-ja e ka nxjerrë komplet nw shesh./parrotlla/

bebe5

bebe2

bebe3

bebe9

Temat
Showbiz

Të afërta