Xhaka e di rezultatin e ndeshjes Shqipëri – Zvicër

Granit Xhaka është i bindur që do të fitojë Zvicra në përballjen kundër Shqipërisë.

Mesfuhsori i Zvicrës, Granit Xhaka ka thënë se Kombëtarja e tij do të fitojë ndeshjen kundër Shqipërisë në Euro 2016.

Ai për më shumë ka treguar edhe rezultatin e saktë të kësaj ndeshje.

“Unë them se Zvicra do të fitojë 2:0”, tha Xhaka për Albinfo.ch.

Ndeshja ndërmjet Shqipërisë dhe Zvicrës do të fillojë sot me fillim nga ora 15:00.

Granit-Xhaka-e1463731870509-780x439

Temat
BotëRajonSportVend

Të afërta