Këto janë notat e lojtarëve në ndeshjen Shqipëri 0-1 Zvicër

Shqipëri 0-1 Zvicër: Notat e lojtarëve

Shqipëria ka humbur ndaj Zvicrës me rezultat 0-1.

Kombëtarja e Shqipërisë ishte më e mirë, por nuk arriti të tregohet konkrete.

Lojtari i ndeshjes ishte Fabian Schar, ndërsa dështimi i ndeshjes Lorik Cana.

Lojtarët tjerë të ndëshkuar me karton janë :
Shqipëri: Kaçe, Mavraj dhe Kukeli
Zvicër: Behrami edh Schar

Temat
BotëSport

Të afërta