Hashim Thaçi,Blerimi, Noizy, Kresha e Arifhikmeti e vazhdojnë shoqërinë edhe në ndeshjen Shqipëri-Zvicër (Foto)

Presidenti Hashim Thaçi mbrëmë ka qenë i shoqëruar nga aktorët Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari si dhe nga reperët Noizy dhe Mc. Kresha.

E shoqërinë e tij me ta, Presidenti po e vazhdon edhe si tifozë për ndeshjen e parë të Shqipërisë në Euro 2016 kundër Zvicrës, transmeton Indeksonline.

Thaçi ka postuar një fotografi në faqen e tij në Facebook ku shihet bashkë me aktorët dhe reperët dhe ka thënë se nga afër do të ndjekin këtë ndeshje, historike për futbollin shqiptar.

auto_ttrytr1465639874

auto_yhtrytr1465639921

Temat
Showbiz

Të afërta