Cili është sekreti i suksesit të Adelina Ismailit (Foto)

Diva e estradës sonë, Adelina Ismaili, është femra e cila theu shumë tabu.

Ajo me stilin e vecantë që ka dhe paraqitjen fantastike të saj ka bërë që shumë fansa të saj mos të ndalen se dashuruari atë dhe muzikën që ajo bën, shkruan GazetaBlic.

Adelina ka një sekret të pazbuluar më parë. E ai sekret mendohet të jetë ngjyra e kuqe.

Mbase e çuditshme, por e vertetë. Adelina shumë herë është paraqitur e veshur në të kuqe, ngjyrë kjo me të cilen mori sytë e të gjithve.

Veshjet me këtë ngjyrë dhe buzët e kuqe ishin specifike të cilen jo rrallë e ka përdorur Adelina Ismaili.

Ne kemi mbledhur disa foto nga paraqitjet e saj me po këtë ngjyrë që vetëm ajo e gëzon ti rrijë vecantë.

adelina2

adelina5

adelina4

adelinaseksi

Temat
Showbiz

Të afërta