‘SkySpors’ parashikon ndeshjen Shqipëri-Zvicër

Eksperti i ‘SkySpors’, Paul Merson ka parashikuar fituesin e përballjes së 11 qershorit mes Shqipërisë dhe Zvicrës.

Merson, që është ekspert i futbollit dhe ka parashikuar një fitore minimale 1-0 të Zvicrës ndaj Shqipërisë.

Ai ka thënë se pret që ndeshja të jetë e vështirë për të dyja palët, por që Zvicra mund të tregojë një kualitet më të mirë në lojë.

Kurse në ndeshjen e cila do të çelë sot Kampionatin Europian midis Francës dhe Rumanisë është parashikuar një fitore 2-0 e vendasve.

valon

Temat
SportVend

Të afërta