Shqiptarja me të pasmet më seksi, përkrah Kanye West (Foto)

Hafiia Mira është modele shqiptare që jeton në SHBA dhe është shumë e përfolur në mediat sociale për fundshpinën e saj seksi.

Mirëpo a e keni ditur që ajo ka shef njërin ndër këngëtarët më të famshëm në botë.

Këtë e ka zbuluar vetë Mira me anë të një postimi në rrjetin social Instagram dje kur ka uruar atë për ditëlindje.

Shef i saj është Kanye West, burri i Kim Kardashian dhe foton së bashku me të Mira e ka shoqëruar me shkrimin:

Urime ditëlindjen shef. Puna juaj dhe pasioni për kreativitet është gjithmonë inspirues.

2166414

hafi-2

hafi-1

Temat
Showbiz

Të afërta