Përfundoi ndeshja Francë 2-1 Rumani: Notat e lojtarëve (Foto)

Ndeshja e parë në Kampionatin Evropian 2016 mes Francës dhe Rumanisë ka përfunduar me rezultat 2-1.

Francezët ishin më të mirë, por edhe hungarezet treguan se nuk janë përfaqësuese aq e lehtë.

Lojtari i ndeshjes në këtë takim ishte mesfushori Dimitri Payet, ndërsa më poshtë keni notat e lojtarëve.
capture-20160610-230031

capture-20160610-230011

Temat
BotëSport

Të afërta