Kush nga kolegët tashmë e posedon albumin e Kreshës e Lyricalit ? (Foto)

Rapsodët n’rap t’sotit’,tashmë është në dispozicion për të gjithë fansat e muzikës së labelit PINT.

Ky album që në momentet e para të daljes publike nëpër rrjete të ndryshme blerëse online, përveç që pati përkrahje nga adhuruesit e këtyre të fundit, atë filluan ta porosisnin edhe vet kolegët e reperave.

Mesin e tyre janë edhe Besnik Canolli ose ndryshe 2po2, Seven Saraqi si dhe Bim Bima, të cilët edhe nuk hezituan ta bëjnë publike një gjë të tillë, transmeton prive. Përveç asaj ata nuk kursyen edhe fjalë të mira drejtuar ndaj këtij albumi dhe vet reperave, transmeton prive.

Përkundër kësaj kanë qenë artistë të shumtë që ka një kohë të cilët edhe kanë kërkuar mos vonimin e lansimit të këtij albumi,ku ndër ta ishin si:Ledri Vula,Capital T,Bim Bima,Lumi B etj.

Temat
Showbiz

Të afërta