Kur Majk bashkëpunonte me Norën (VIDEO)

Reperi Majk mendohej se bëri ‘boom’ me këngën ‘Sjena Mo’.

Mendohej se reperi Majk bëri ‘boom’ me këngën ‘Sjena Mo’.

Por ishin ‘Dea’ dhe ‘Kah je’ që e bënë të famshëm Majkin i cili atëherë ishte pjesë e grupit ‘TDS’.

‘Kah Je’ ishte kënga e Majk në bashkëpunim me Nora Istrefin, e ‘Dea’ e cila ishte hiti i tyre që mori 2 milionë klikime.

Temat
Showbiz

Të afërta