Kur Bebe Rexha kërkonte ndihmën e Genta Ismajlit (FOTO)

Genta Ismajli është këngëtarja shqiptarja me më së shumti ndjekës në “Facebook”.

Veç për promovimin e projekteve dhe njohjen e fansave me aktivitet e saj, këngëtarja përmes “fan—page” të saj ka ndihmuar edhe promovimin e artistëve të tjerë.

Në gjë të tillë e ka bërë edhe për Bebe Rexhën, shkruan GazetaExpress.

Një publikim i këngëtares në vitin 2014, tregon se si Genta kishte kërkuar nga ndjekësit e saj përkrahje për artisten shqiptare, e cila sot është e njohur ndërkombëtarisht.

Ky publikim është shoqëruar me një koment nga Bebe, e cila e ka falënderuar këngëtaren e skenës shqiptare për përkrahjen.

genta

Temat
Showbiz

Të afërta