Cozman i ka dy fjalë për Tunën (FOTO)

Reperi i njohur dhe shumë i dashur nga publiku Cozman është shumë i përfolur në mediet rozë.

Ai është përfolur mjaft shumë për jetën e tij private më saktësisht për lidhjen e tij më këngëtaren Tuna e cila në publik njihet si ‘zogu’.

Për ta u përfol se janë ndarë janë bashkuar dhe prap janë ndarë, por, duket se erdhi fundi, sipas reperit.

Madje Cozman e kishte publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram ku është shprehur mjaft i mlleforsur “Ska më djalë i mirë” ka thënë ai.

Cozman

Temat
Showbiz

Të afërta