Bebe Rexha godet pa të brendshme dhe pa sutjena (Foto)

Bebe Rexha po vazhdon me paraqitjet e saj provokuese.

Ajo në një postim të fundit në rrjetet sociale, ka postuar një foto me një fustan të prerë thellë, i cili demonstron se ajo është pa të brendshme, shkruan Telegrafi.

bebe-rexha

Pos tjerash, ajo nxjerrë edhe pjesë të konsiderueshme të gjoksit.

Nuk dihet se pse Bebe ka kaluar në lëvizje kaq provokative, ndoshta do të lansojë një projekt të ri.

Temat
Showbiz

Të afërta