Shpend Ahmeti i dërgon “selam” Isa Mustafës

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, e ka ftuar në debat publik ish- udhëheqësin e Prishtinës,Isa Mustafa i cili po i qonë ‘selam’ Ahmeti se po qeverisë keq me Prishtinën.

Ai përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka thënë se kur të donë, në cilin do televizion, me cilin do moderatorë le të dal ballë për ballë dhe të gjykojnë qeverisjen e njëri tjetrit, shkruan Indeksonline.

Ja postimi i plotë:

“Isa Mustafa: Shpend Ahmeti po qeveris keq.
Kur të don, në cilindo televizion, me cilindo moderator, e ftoj për me i debatu mënyrat e qeverisjes, si per qeverisjen e tij, si per qeverisjen tonë, si ne kryeqytet ashtu edhe në shtet”, shkruan ai.

shpend ahmeti_fb

Temat
LajmeVend

Të afërta