Ronela heq ‘maskën’, ja si duket ajo pa grim (Foto)

Ronela Hajati është njëra nga këngëtaret e pakta shqiptare, e cila nuk ka bërë ndërhyrje kirurgjike.

Megjithëse natyrale, ajo arrin që përmes grimit të ndryshojë shumë pamjen e saj.

Në një fotografi të publikuar së fundmi, Ronela shihet tërësisht natyrale pa grim dhe është një Ronelë tjetër.

auto_13393425-10207655401476106-1045030038-n_1465465357-86092181465466278

Temat
Showbiz

Të afërta