Mashkulli transformon veten në princesha të Disney (FOTO)

Një 21-vjeçar ka treguar se si ka kaluar vite të tëra duke perfeksionuar grimin dhe flokët e tij për t’u dukuar si princeshat e Disney, sa që njerëzit janë tronditur kur ju ka treguar se nuk është grua.

Richard Schaefer nga Kalifornia, ka një koleksion prej 40 kostumeve që i ndihmojnë atij të transformohet në personazhet e tij të pëlqyera duke përfshirë Jasminen nga Aladini dhe Borëbardhen.

Dashuria e tij për princeshat e Disney filloi qysh në moshë të re, me Arielin e cila ishte favoritja e tij e parë, transmeton Gazeta Express.

Kohët e fundit, fotografitë e tij janë bërë hit në rrjetet sociale – sa që njerëzit nuk kanë besuar se në këto foto ishte një mashkull i transformuar në princesha.

350bd34800000578-0-image-a-15-1465378414796_1465502187-2036558

350bcba500000578-3630958-image-a-12-1465384869441_1465502194-8090328

350bd3b700000578-0-image-a-16-1465378447322_1465502199-7152232

350bd3ec00000578-0-image-a-13-1465378376280_1465502204-5171189

350bd33f00000578-0-image-a-12-1465378305069_1465502208-4936523

350bd43500000578-0-image-a-14-1465378398820_1465502219-450630

screenshot-8_1465502230-278977

Temat
Fun

Të afërta