Luana si ora nuk ndalet, bëhet gati për projektin e ri (FOTO / VIDEO)

Këngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca, është duke punuar projektin e ri.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, përmes postimeve në rrjetin social snapchat.

Këngëtarja dhe prezantuesja super seksi nuk është parë në video duke performuar, por duke bërë fotografi të ndjeshme në studio.

Nuk dihet nëse ajo do të sjellë ndonjë duet apo këngë solo.

Projekti i fundit i saj ishte “Tirana Lifestyle” në bashkëpunim me Ghetto Geasyn, e cila ka mbledhur rreth 8 milionë klikime në kanalin zyrtar në Youtube.

luana-1

luana-2

luana-3

Temat
Showbiz

Të afërta