Kush është “Ajo” për të cilën këndojnë Ghetto Geasy e Majk (Video)

Pas suksesit të madh të hitit “Sjena mo”, që u lansuar vitin e kaluar, dyshja Ghetto Geasy dhe Majk, kaë paralajmëruar projektin e tyre më të ri.

Dy reperët e labelit BabaStars, do të vijnë me këngën “Ajo”.

Dyshja ka publikuar një pjesë të shkurtër nga klipi i ri në të cilin shihet vetëm një femër që me gjasë është “Ajo”.

Ghetto Geasy feat Majk – Ajo Coming soon … #babastars

A video posted by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Temat
Showbiz

Të afërta