E pabesueshme: Çiljeta, tani lexon Kur’an (FOTO)

Çiljeta Xhilaga, e cila dje iu nënshtrua një operacioni të gjatë katër orë e gjysmë, nuk po ndalet së njoftuari fansat me zhvillimet e fundit.

Pasi tregoi ecurinë para dhe pas operacionit, këngëtarja tani po tregon se si po e kalon kohën e lirë.

Këngëtarja shihet teksa po lexon Kur’an dhe këtë e ka dëshmuar përmes një fotografie të publikuar në Instagarm.

Librin e shenjtë, ajo e ka pasur edhe dje pranë vetes menjëherë pas operacionit.

1111

qiljeta-780x439

Temat
Showbiz

Të afërta