Angela Martini shfaqë sërish linjat e saj joshëse (Foto)

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku duket se është në bikini dhe pranë vetës ka edhe miken e saj të cilat po qëndrojnë afër pishinës dhe duken mjaft të lumtura me praninë e njëra tjetrës.

image

Temat
Showbiz

Të afërta