Alma Lama krahason veten me Hillary Clinton? (Foto)

Ajo dikur ishte gazetare e televizionit Top Channel, ndërsa me kalimin e kohës karriera e saj u avansua.

Deputetja e LDK-së Alma Lama, ka publikuar një fotografi ku shihet në kohën kur ishte gazetare dhe një tjetër të kandidates për presidente të SHBA-së Hillary Clinton, me të cilën ka krahasuar veten, transmeton Magazina.al.

Ajo ka përshkruar këtë fotografi si “Me Hilarin”, ndërsa shihet se qëllimi i saj ka qenë për të treguar ngjashmëritë fizike që sipas saj kishte dikur me Hillaryn.

almoo

Temat
LajmeVend

Të afërta