Adriatik Kelmendi reagon ndaj Gazetës Express (Foto)

Gazetari Adriatik Kelmendi, përmes një postimi në facebook, ka reagur ndaj gazetës Express sa i përket artikullit dhe fotogafive të publikuara të darkës ndërmjet tij dhe Ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci.

Lexo edhe: Ku mbet gazetaria profesionale, Adriatik dhe Grupi Koha? (Foto ekskluzive)

Kelmendi ka shkruar se në gazetari profesionale duhet të pyetet i apostrofuari dhe më pas të publikohet.

Ai madje ka bërë të ditur se këto lloj shpifjesh të përsëritura do të kalojnë në organet përgjegjëse për shqyrtim.

Postimi i plotë:

adriatik kelmendi

Temat
LajmeVend

Të afërta