United favorit në garën për Pogan

Manchester United është skuadra favorite për të nënshkruar me Paul Pogban.
The Guardian shkruan se, Manchester United është skuadra favorite për të nënshkruar me mesfushorin e Juventusit, Paul Pogba.

Manchester City, Real Madrid, PSG dhe Barcelona po interesohen për francezin, por me ardhjen e Jose Mourinhos, United është favorite.

Pogba ishte larguar nga Unitedi katër vite më parë si lojtar i lirë, ndërsa tashmë skuadra nga Old Trafford pritet të paguaj mbi 90 milionë euro, që është rekord në histor i të Premierligës.

download (1)

Temat
BotëSport

Të afërta