Si u dashurua Adelina Ismaili në Valin? (Foto)

Ajo ishte dhe është femra më e dëshiruar në mbarë trojet shqiptare.

Të gjithë e njohim si femër që bëri revolucion në botën e showbizit shqiptar, me mençuri dhe guxim.

Shumë meshkuj kanë ëndërruar ta kishin në krah Adelinën, por këtë fat e ka bashkëshorti i saj, Val Krasniqi.

Adelina dhe Vali janë në lidhje që disa vite dhe jetojnë së bashku në Zvicër.

Ajo ka dhënë detaje se çfarë e ka shtyer që të dashurohet në Valin.

Adelina është shprehur se është e mahnitur me përsosmërinë e tij dhe vazhdimisht e bën të ditur se është shumë e dashuruar.

adelina

Adelina-Vali-620x330

adelina ismajli

adelina_ismajli_dhe_vali_na_ku

Temat
Showbiz

Të afërta