Shtatzania e Teuta Kurti (Foto)

Këngëtarja Teuta Kurti kohëve të fundit është e përkushtuar maksimalisht në familje.

Është thënë disa herë që ajo është larguar paksa nga muzika për të qenë afër vajzës së saj e cila shumë shpejt do të bëhet me një vëlla dhe një motër, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja është në pritje të binjakëve ndërsa me shumë dashuri po e tregon barkun e fryrë, ku shihet se sa me padurim po e pret lindjen e tyre.

Edhe në një të fundit, ajo duket një nënë e kompletuar.

13413822_10208820132277283_934103702_n

Temat
Showbiz

Të afërta