Shokuese: Vajzës që i rritet mjekrra çdo mëngjes

Renee Schwrtz, është gruaja e cila me vite të tëra është zgjuar në mëngjes për ta hequr mjekrrën e saj që i rritej brenda natës, transmeton Kosovarja.
Një ditë ajo ishte lodhur dhe më nuk e ka prekur atë me ç’rast tashmë është bërë publike edhe në rrjetet sociale.

Atë e quajnë ariu i vogël dhe ajo tregon se si në moshë të re është zgjuar çdo mëngjes para prindërve që ta heq mjekrrën deri sa më një ditë e la ashtu siç është.

Poashtu, ajo pra dy viteve e kishte zënë vendin e parë në një garë për mjekrra.

“Nuk munda më dhe vendosa ta lë mjekkrën ashtu si është. Çdo ditë e pastroj dhe e mirëmbaj atë. Ndonjëherë edhe e stiloj e ndonjë dekorim” është shprehur Renee.
Mjekët kanë konstatuar se ajo ka një çrregullim në vezore që ja shkakton rritjen e qimeve në vende të ndryshme.

Në jetën private ajo është në lidhje me një ish të dashur i cili e kishte pranuar atë ashtu si është, ndërsa për detaje tjera ndiqni fotografitë më poshtë e që tregojnë gjithçka.
mjekra

Temat
Fun

Të afërta