Pritet shkarkimi i Laurent Blanc

Paris Saint-Germain pritet që ta shkarkoj Laurent Blanc dhe ta zëvendësoj atë me Unai Emery.
Lajmin e ka konfirmuar Goal, portal i cili shkruan se parisienët dështuan ta merrnin Simeone-n dhe tani e duan Emery-n.
Emery këtë sezon e përmbylli me titullin e Europa League-s dhe duket se kjo i ka mahnitur drejtuesit e klubit francez.

LaurentBlanc0808e

38832

Temat
BotëSport

Të afërta