Momenti kur një burrë tenton të kidnapoj adoleshenten në sytë e nënës së saj (Video)

Kamerat e sigurisë kanë kapur një moment rrëqethës, kur një burrë tenton të kidnapoj një vajzë e cila ishte e shoqëruar nga nëna e saj në një supermarket.

Në video mund të shihet se si burri 30-vjeç i identifikuar si Craig Bonello, fillimisht i afrohet gruas që ishte me të bijën e saj, dhe për një moment fillon ta tërheq zvarrë adoleshenten duke tentuar të largohet nga supermarketi me të, transmeton Telegrafi.

Në fillim ai tenton ta tërheq për krahu vajzën, por pasi hasë në rezistencë nga nëna e saj, burri bëhet më i dhunshëm duke e tërhequr zvarrë vajzën e gjorë.

Duke parë se nuk po mund ta kidnapoj pasi që nëna e saj shtrihet për tokë duke e mbajtur për dore me gjithë forcën që e ka, burri largohet nga dyqani në qytetin Hernando të Floridës.

Temat
BotëLajme

Të afërta