Kuqezinjët me shtëpi në Francë (Foto)

Në Perros Guirec, sonte në orën 21:00, inaugurohet “Shtëpia e Tifozëve”, ku të jenë të pranishëm edhe lojtarët e Kombëtares dhe stafi teknik krahas drejtuesve të Federatës.

Mësohet se një numër i madh tifozësh shqiptarë do udhëtojnë drejt Francës për ti ndjekur nga afër “Shqiponjat”, ashtu siç kanë bërë gjithherë.

Kujtojmë që Shqipëria ndeshjen e parë të Europianit e zhvillon të shtunën ndaj Zvicrës.

tifot

Temat
RajonSport

Të afërta