Kujdes! Në mesditë do të bllokohet Shkupi!

Udhëkryqet tek Pallati i Drejtësisë, tek Kryqi i Kuq dhe tek Kisha ortodokse sot në mes ditë do të bllokohen rrugët nga ‘Lëvizja Protestoj’ dhe nga ‘Revolucioni Laraman’ njofton Telegrafi Maqedoni.

Nuk do të ketë më protesta në ora 18 para PSP-së si ditët e kaluara por aktivist të ‘Revolucionit Laraman’ do të bëjnë aksioni guerile, thonë organizatorët. Nga ‘Revolucioni Laraman’ thonë që deri më 18 Qershor do të presin rezultatet e ultimatumit të dhënë dhe pastaj do të shqyrtojnë lëvizjet.

Temat
LajmeRajon

Të afërta