Ja sa janë rritur buzët e këngëtareve tona ndër vite (Foto)

Dukja fizike luan rol të madhe tek femrat e estradës tonë.

Nganjëherë mund të themi që më shumë i kushtojnë rëndësi dukjes fizikës se sa zërit, tekstit apo këngës që publikojnë.

Njëra nga “astet” e dukshme, që u rriten çdo vit këngëtareve janë buzët e tyre.

Teleskopi.net ju sjell disa fotografi të këngëtareve, ku shihen buzët e tyre të fryra, të cilat sigurisht kanë ndodhur nën efektin e operacioneve që bëjnë.

Është këngëtarja Nora Istrefi ndër këngëtaret më të dashura nga te rinjtë . Por, që kanë ndryshuar buzët e Norës dhe jo vetëm, këtë e identifikon në çdo fotografi të këngëtares sot seksi dhe më shumë stil.

nora-780x432

noora-500x439

Sikurse Nora është edhe Tuna, e cila njihet për aventurat e saj.
Tuna ndër vite ndryshojë dukshëm dukë intervenuar në fytyrën e saj.

tuna2

n8runm2

E përveç këtyre dy këngëtareve, është Dafina Zeqiri ajo që përveç fytyrës intervenoi edhe në trup, të cilën nuk e ka mohuar këngëtarja.

Dafina Zeqiri 02

dafina-cover

dafina1

Kësaj liste i bashkëngjitet edhe Dhurata Dora, e cila në fillimet e karrierës se saj ishte një Dhuratë ndryshe nga sot.

Dhurata e ka pranuar që ka intervenuar në buzë, por ajo që shihet në momentin që krahasohen fotografit e këngëtares, kalon përtej buzëve.

e18c246125b58d63a2e8c4aa9b1f889e_XL

dora

Temat
Showbiz

Të afërta