Dedikimi emocionues i Lyrical Son për të bijën (FOTO)

Eva quhet voglushja e reperit kosovar Festim Arifi dhe bashkëshortës se tij Gresa Krasniqi.

E voglushja e quajtur Eva po e feston pesë mujorin e lindjes.

Festimi nëpërmjet një fotografie të postuar në rrjetin social ‘’Instagram’’ ku shihej Eva e vogel, i uron asaj më të mirat e mundshme, këto ishin fjalët e reperit për të bijën‘Don Zoti rritesh qysh duhet oj qika jem,e për të tjerat e ki prindërit që të dojnë shumë’.

eva

Temat
Showbiz

Të afërta