Çfarë i kërkon Ermali, Çiljetës? (Foto)

Pas publikimit të fotografisë ku Çiljeta ka treguar se ka përfunduar operacionin me sukses, një lumë komentesh kanë ardhur nga ndjekësit e saj.

Por ndër to dallohej edhe komenti i moderatorit dhe aktorit Ermal Mamaqi. Ai i ka shkruar Çilit se dëshiron të shikojë gjoksin e saj.

ttttttttttttttttttttttttttttttttttt_1465400861-3429583

Temat
Showbiz

Të afërta