Xhesika Ndoj pozon e zhveshur (FOTO)

Këtë herë këngëtarja Xhesika Ndoj ka ekspozuar pjesën e dekoltesë duke treguar gjoksin e saj.

Ajo ka ekspozuar sërish linjat dhe format e saj përmes rrobave që vesh.

E këtë herë këngëtarja Xhesika Ndoj ka ekspozuar pjesën e dekoltesë duke treguar gjoksin e saj.

Sigurisht fotoja është komentuar menjëherë nga ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Temat
Showbiz

Të afërta