Skandaloze: Bebe Rexha ngacmohet seksualisht

Pas këngëtares Kesha, një tjetër këngëtare deklaron publikisht se e ka marrë ngacmime nga një producent.

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, ka folur për ngacmimet që ka patur nga personat me të cilët ka punuar.

“Një producent shumë i njohur, i cili ka bërë shumë këngë të mëdha, filloi duke më prekur. Më pas ai më tha që dëshironte të më blinte një fustan dhe se duhej ta takoja vazhdimisht pa i treguar njeriu. E gjithë skuadra ime po kërkonin që të mos reagoja, pasi më duhej një këngë për ta bërë hit, por unë u çova dhe mora taksinë e parë që gjeta. Nuk u ktheva më kurrë në atë studio,” ka thënë ajo ndërkohë që nuk e ka përmendur emrin e producentit në fjalë.

Temat
Showbiz

Të afërta