Shaqir Cërvadiku dhe Haki Godanci publikojnë “Pritna Nanë Shqipni” (Video)

Këngëtari i mirënjohur Shaqir Cërvadiku ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtarin Haki Godanci.

Kënga titullohet “Pritna Nanë Shqipni”.

Tekstin e ka shkruar Milaim Islami, për muzikën është përkujdesur Kolë Susaj, ndërsa për orkestrimin Burim Krasniqi dhe Leutrim Gashi nga EthnoMusic.

Videoklipi është realizuar nga “MProduction”.

maxresdefault (1)

Temat
Showbiz

Të afërta