Zyrtare: Reali kërkon dy yjet Bayernit

Kampioni i Evropës, Real Madrid është i interesuar për transferimin e dy yjeve nga Bayern Munich. Fjala është për mbrojtësin David Alaba dhe sulmuesin Robert Lewandowski.

Sipas kësaj të fundit, Drejtori i përgjithshëm i Realit, Jose Angel Sanchez i ka dërguar një mesazh në telefon presidentit të nderit të gjigantit bavarez, Karl-Heinz Rummenigge duke konfirmuar interesimin për Alaban dhe Lewandowskin

download
download (4)

Temat
BotëSport

Të afërta