Morena, një bionde tërheqëse (FOTO)

Morena Taraku së fundmi ka publikuar disa foto në rrjetin social SnapChat.

Ajo duket se nuk ka qenë e kënaqur deri tani me formën e flokëve dhe ngjyrën e saj, dhe ka vendosur që sërish t’i mbjell ato dhe këtë radhë me ngjyrën e saj favorite të bardhë.

Kohëve të fundit Morena ka rënë në sy për ndryshimet e shpeshta të modelit të flokëve, gjë që tregon se ajo nuk frikësohet të eksperimentojë.

13401160_836474269820776_54597925_n

13384833_836473623154174_331041023_n

Temat
Showbiz

Të afërta